Ocet a sterilizace lidstva

Lidstvo jako zástup nevěřících Tomášů a ocet v roli zachránce. I tak by mohla být obsazena divadelní hra, kdyby se někdo rozhodl uvést představení nesoucí název „Chemtrails“.

1. 11. 2016 Martina Ivanová

Bez popisku

Kde jsou ty časy, kdy se mohl člověk v klidu zastavit, podívat se na nebe a nadechnout se čerstvého vzduchu. Nic naplat. Už od konce devadesátých let jsme vystavováni působení všemožných jedů a hrozba neutichá! Tedy prý. Říkali to na internetu.

Ilumináti

Pro nováčky v oborech Konspirační teorie a Chemie bych udělala malé shrnutí: Chemtrails jsou jedovaté látky, kterými nás ohrožují světové vlády a Ilumináti. Vypouštějí je na nás v podobě kondenzačních čar, které za sebou nechávají letadla. Zní to logicky, že? Až vás příště bude bolet hlava, schválně se podívejte na nebe!

Já to rozhodně neberu na lehkou váhu. Vždyť to leccos vysvětluje. Hned rozumím tomu, proč se musím při cestování letadlem tolik omezovat. Nebýt těch rozprašovacích zařízení a tun jedů, co musí letadla uvézt, jistě bych nemusela u svého zavazadla tak urputně hlídat každé kilo.

Protože ráda cestuji a neumím si skromně zabalit, rozhodla jsem se, že se poohlédnu po způsobech likvidace chemtrails. Letadla sestřelovat opravdu nechci, ale soudím, že v případě maření snahy strůjců naší záhuby je šance, že s tím iniciátoři přestanou.

Neváhala jsem a sedla k internetovému vyhledávači: Jak zlikvidovat dopady chemtrails? Internet běží a já čekám, jaký ďábelský plán mi poradí. Bude v silách jedné ženy porazit jedy způsobující neplodnost, hloupnutí, apatii a změny počasí?!

Octování

„Nejjednodušší a nejefektivnější možností, jak do vzduchu dostat co nejvíce aniontů, je OCTOVÁNÍ. Právě obyčejný OCET (cena za litr se pohybuje okolo 10 Kč) má totiž záporný, vysoce konstruktivní náboj. Jestliže postříkáte OCTEM například silnici, začne se OCET okamžitě vypařovat do atmosféry…“ radí terapeutka Mgr. Olga Bufková na svém webu a není sama. Aha…

Asi teď kroutíte hlavou a říkáte si, že strůjce světové hrozby můžete ohrozit octem jedině ve snaze ho v něm utopit. Přesto na vás apeluji, informujte se v dané problematice a věnujte malou chvilku i internetovým diskuzím. Proč? Až bude váš soused na zahradě rozkládat prostěradlo zavánějící octem, budete bezpečně vědět, s kým máte tu čest.

Časopis byl do roku 2017 vydáván pod názvem FAKT. Čtěte jeho I. ročník, 3. číslo.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info