Právo21 má generálního partnera. Je jím advokátní kancelář KROUPAHELÁN

Advokátní kancelář známá tím, že se zde právo dělá jinak. Blíže k lidem, srozumitelněji a s myšlenkou na to, jaký bude mít společenský dopad. To vše a ještě více je advokátní kancelář KROUPAHELÁN, která je naším novým generálním partnerem.

5. 10. 2021 -red-

Bez popisku

Na začátku byli Pavel Kroupa s Jirkou Helánem a nápad rozjet vlastní advokátní kancelář. Nyní jsou sehraný dvacetičlenný tým lidí. Baví je totiž pomocí práva měnit svět. K lepšímu, samozřejmě. Proto dle svých slov spolupracují s těmi, kteří společnost posouvají kupředu.

„Právo je pro spoustu lidí v lepším případě španělskou vesnicí, v tom horším španělskou inkvizicí. V KROUPAHELÁN ho proto chceme dělat jasně a srozumitelně. Přiblížit ho nejen právníkům, ale hlavně neprávníkům. Taková je i myšlenka platformy Právo21, a proto jsme uzavřeli partnerství,“ vysvětlují důvody zahájení spolupráce s Právem21 Jirka & Pavel KROUPAHELÁNOVI a pokračují: „Nešlo jen o to podpořit projekt, který dává smysl, ale také jeho šéfredaktorku Svatavu Veverkovou, která je zároveň naší koncipientkou.“

KROUPAHELÁN nás spojuje nejen chuť činit právo srozumitelnějším, ale také láska k právu a brněnské zázemí. Moc si naší spolupráce vážíme a těšíme se na společnou plavbu vodami práva.

Díky pomoci našich partnerů jsme schopni zajišťovat provoz webových stránek, pořádat soutěže či propagovat články. Společnými silami také vytváříme odborný obsah pro čtenáře, kteří se mohou spolehnout na perfektně odvedenou práci.

Pokud nás chcete podpořit i vy, čtěte a sdílejte naše články. Můžete nám poslat také libovolnou peněžní částku skrze portál Darujme.

 

Generální partner


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info