Pravidla soutěže Právo21 na cestách

Co?

Soutěž Právo21 na cestách je určena všem sledovatelům mediální platformy Právo21. Ukažte nám, kam jste se vydali na výlet, a my vás zařadíme do slosování o skvělé ceny. Ptáte se, co pro to musíte udělat? Stačí během vaší výpravy vyfotit zajímavou fotku s logem, sociálními sítěmi, podcasty či webem Práva21. Více informací se dočtete níže.

Kdy a kde?

Soutěž se koná v období od 1. 8. do 7. 9. 2021 na sociální síti Instagram – profilu Práva21 www.instagram.com/pravo21_cz). Soutěž byla dne 30. 8. 2021 prodloužena do 7. 9. 2021.

Jak?

Sledujte náš instagramový účet @pravo21_cz a:

Umístěte na zeď svého instagramového účtu či do Instagram Stories fotku z cest, na které nechybí logo, otevřená webová stránka, sociální síť či třeba rozposlouchaný podcast Práva21 na telefonu, tabletu nebo počítači. Počet soutěžních fotek je omezen na 5 na osobu.

Označte fotku naším účtem @pravo21_cz.

Přidejte hashtag #Pravo21nacestach.

POZOR, pokud váš účet není veřejný, musíte nám fotku ještě poslat do zprávy na Instagramu a označit hashtagem #Pravo21nacestach.

Prohlášení

Účastník přihlášením do soutěže potvrzuje, že je autorem fotografie či s ní může volně nakládat.

Účastník souhlasí s poskytnutím fotografie organizátorovi soutěže, který s ní může dále nakládat v souvislosti s propagací soutěže, jejích výsledků či další prezentací, a to jak na sociálních sítích, tak na webu či v tištěném vydání. Účastník tak činí bezplatně a bez nároku na odměnu.

Slosování a výhra

Po skončení soutěže se uskuteční losování. Dva výherci budou vybráni náhodným losem.

První cena: Čtečka e-knih Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 s obalem

Druhá cena: Bezdrátová sluchátka  Anker Soundcore Liberty Air 2 černá

Vyhlášení a předání výhry

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve středu 15. 9. 2021 ve večerních hodinách namísto původně plánované soboty 11. 9. 2021. Ve stejný den se na Instagramu objeví výherní příspěvky, u nichž budou zveřejněny přezdívky výherců. Ti budou dále kontaktováni soukromou zprávou. Pokud nedojde ve lhůtě čtrnácti dnů k vypořádání výher, bude odměna nabídnuta náhradníkovi. 

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž odložit, zastavit, zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit příspěvky, které nejsou ve shodě s dobrými mravy a veřejným pořádkem.

Pořadatel soutěže

Soutěž pořádá nezisková organizace Právo21, z. s. Pořadatel stanovuje, že se případné spory budou řešit v souladu s českým právním řádem. Účastníkovi nevzniká nárok na výhru, a tu nelze vymáhat soudní cestou ani jiným způsobem.

Další informace najdete na www.pravo21.cz/nacestach.

Pravidla lze stáhnout ve formátu PDF.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info