Bez popisku

Alena Ivanová

editorka, redaktorka

Alena se k působení v Právu21 dostala spolu se započetím magisterského studia na Právnické fakultě MUNI. Redakce na ni udělala dobrý dojem, a protože se čas od času sama věnuje psaní, velmi ráda se stala její součástí. Její hlavní činnost spočívá v editování článků a správě twitterového účtu.

Přestože nyní studuje právo, má bakalářský titul v oboru Sociální patologie, tedy papír na pitvání se v problémech společnosti. Ve volném čase, který se často hledá velmi obtížně, sportuje a věnuje se rodině a přátelům, bez kterých by si život dokázala představit jen těžko. Baví ji poznávání nových věcí, což zahrnuje nejen zájmovou činnost, protože osobní rozvoj je pro ni velmi důležitý. Ráda si ale taky zalenoší u oblíbených seriálů.

Miluje přírodu, zvířata a adrenalin v jakékoliv podobě, což potvrzuje i její pokus o popření strachu z výšek skrze seskok bungee jumping. Ze všeho nejvíce nenávidí nespravedlnost. Prozatím ještě stále naivně věří tomu, že dokáže něco změnit a pomůže tak udělat ze světa lepší místo k životu.

Kontakt: alena.ivanova@pravo21.cz

Zpět na seznam redakce

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info